Duben 2011

jedenácté

4. dubna 2011 v 16:41
Přilákej k sobě lásku
Budeš potřebovat: růžovou svíčku, svícen, papír, celou skořici, růžovou nit, talířek, zápalky, nádobu
Jak na to: V duchu si představuj samu sebe, jak jsi šťastně zamilovaná. Pak před sebe polož papír a opři o něj levou ruku. Opakuj následující zaklínadlo:
Láska, co je nad námi,
kolem nás,
i v nás,
kéž mým očím přineseš,
zase znovu jas.

Uchop svíčku mezi dlaně a nabij ji svou energií. Přitom znovu zopakuj stejné zaklínadlo. Pak dej svíčku do svícnu a postav ho na papír. Zapal ji a v plameni podrž zhruba na půl minuty tyčinku skořice. Polož ji na talířek a nechej doutnat, než zhasne. Odsuň svícen s hořící svíčkou mimo papír. Do jeho středu nakresli zuhelnatělou skořicí malé srdíčko. Znovu začni říkat zaklínadlo a kolem srdce nakresli ještě jedno větší. Pak skořici polož do středu papíru a zaroluj ji do něj. Svitek převaž růžovou nití a polož pod nebo před hořící svíčku (záleží, jaký máš svícen). Počkej alespoň hodinu, nebo než svíčka dohoří. Amulet pak nos u sebe, bude k tobě vábit lásku.

desáté

4. dubna 2011 v 16:40
Odhal tvář toho, kdo tě miluje

Budeš potřebovat: myrtu, oheň
Jak na to: Za úplňku po setmění zapal oheň (venku nebo v krbu) a pomalu do něj vhazuj myrtové snítky. Přitom si představuj, jak by se ti líbilo, kdyby tvůj milý vypadal. Když už budou všechny snítky v ohni, prones následující zaklínadlo:
Myrto líbezná, jak jarní voda,
ukaž mi toho, jenž mi ruku podá.

Brzy se ti sám přijde ukázat.

deváté

4. dubna 2011 v 16:38
Aby si tě konečně všimnul

Budeš potřebovat: sedm okvětních lístků růže, sedm jadérek z jablka, sedm kapek vanilkového extraktu, sedm kapek jahodové šťávy, sedm polévkových lžic vody, dva stejně velké kousky skořice
Jak na to: V sedm hodin ráno nebo večer (čas si urči sama, ale pak ho musíš už po zbytek týdne dodržet stejně) smíchej ve skleničce všechny ingredienci ze seznamu. Promíchej to kovovou lžičkou a opakuj při tom tohle zaklínadlo:
" Míchám tady bouři, ať jeho srdce po mně touží."
Směs nahřej nad svíčkou, slij vodu přes sítko a dej lektvar do ledničky. Následujících sedm dní si každý den v sedm ráno nebo večer (podle toho, v kolik jsi kouzlo provedla) vezmi jednu lžičku tohoto lektvaru. Tvoje tajná láska tě najednou uvidí v jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

osmé

4. dubna 2011 v 16:38
Aby myslel jen na tebe

Budeš potřebovat: svůj oblíbený parfém, sušený rozmarýn, sušený černobýl
Jak na to: Kouzlo se provádí venku a potřebuješ k němu aspoň trochu větrné počasí. Postav se na místo, kde tě nikdo neuvidí a otoč se směrem k domu, kde bydlí tvůj vyvolený. Nemusíš stát přímo před jeho domem, stačí jen vytušit ten správný směr. Na levou ruku si nasyp hrstičku obou sušených bylinek a vyčkej, až půjde vítr směrem k domu tvé lásky. Odfoukni je po větru a mysli na to, jak získáš pozornost toho kluka. Ruku si neotírej ani nesklepávej zbytek bylinek, co ti ulpěly na ruce. Na ruku si stříkni parfém a tři ruce o sebe, jako by ses snažila zahřát. Mysli na to, jak tvůj vysněný kluk právě myslí na tebe. Pak si ruce otři o hrudník zhruba v místech, kde se nachází srdce. Přitom prones tohle zaklínadlo:
Toulavý větře, nes mé kouzlo, nes,
k tomu, kdo jeho sílu pozná dnes.
Omámí ho vůně a bylinky,
Jen mně budou patřit jeho myšlenky.

Tím se kouzlo zapečetí. Parfém pak pravidelně používej, protože vždy, když projdeš kolem svého vysněného kluka a on ho ucítí, zatouží po tobě a nebude na tebe moct přestat myslet.

sedmé

4. dubna 2011 v 16:38
Zjisti, kdo je tvůj vyvolený

Budeš potřebovat: zrcadlo, hřeben, svíčku
Jak na to: Těsně před západem slunce se posaď před zrcadlo v ztemnělém pokoji, ozářeném jen světlem svíčky. Vezmi do levé ruky hřeben a sčesávej si vlasy přes obličej tak, aby ti úplně zakryly oči. Musíš vlasy projet hřebenem přesně stokrát, každý pohyb si počítej. Po stém pročísnutí se hned podívej skrz vlasy do zrcadla před sebou. Jestli nevidíš nic, zkus počkat, obraz může teprve přijít. Hlavně si nerozhrnuj vlasy a soustřeď se na to, co si přeješ vidět. Brzy uvidíš tvář kluka, který bude brzy tvým partnerem.

šesté

4. dubna 2011 v 16:37
Ať se do tebe také zamiluje

Budeš potřebovat: červený papír, nůžky, černou fixu, červenou svíčku, červenou stužku
Jak na to: Z červeného papíru vystřihni přibližně pěticentimetrové srdce. Napiš na něj fixem jméno kluka, po kterém toužíš. Zapal červenou svíčku a celé jméno zakapej voskem. Přelož srdce napůl a nech ho slepit se ztvrdlým voskem. Srdce převaž červenou stužkou a nos ho stále při sobě, třeba ve školním batohu. Nikdo ho ale nesmí najít a ani se o něm dozvědět! Tvůj vysněný kluk se do tebe zamiluje do jednoho měsíce.

páté

4. dubna 2011 v 16:37
Připoutej svého vyvoleného k sobě

Budeš potřebovat: dvě červené svíčky, svoji fotku, jeho fotku, kolíček
Jak na to: Po své levici a pravici postav svíčku. Nejprve zapal tu na pravé straně a představuj si jeho tvář. Pravou svíčku nech hořet, zapal levou a mezi ně zhruba doprostřed vlož obě fotky. Mysli na to, jak jste spolu a jak je vaše láska silná. Nakonec vezmi fotky, přitiskni je navzájem čelem k sobě a secvakni je kolíčkem. Znovu je polož mezi svíčky a představuj si, jak je vaše láska pevná a nerozlučná. Pak vezmi levou svíčku a fotky pokapej voskem, poté totéž udělej s pravou svíčkou. Nakonec je sfoukni a spojené fotky si pečlivě schovej.

čtvrté

4. dubna 2011 v 16:36
Germánské kouzlo lásky
Budeš potřebovat: červenou růži, bílou růži, papír, pramen tvých vlasů, růžovou stuhu
Jak na to: Na papír napiš, jaký by tvůj vyvolený měl být. Piš jeho vlastnosti i vzhled. Papír pak sroluj a omotej pramínkem svých vlasů. Obě růže v polovině přeřízni. Horní část s květem přilož ke svitku tak, aby byl uprostřed mezi nimi. Dohromady je svaž růžovou stuhou a vhoď je do tekoucí vody, třeba do řeky. Spodní části stonků pak zakopej nebo zahrab do země a přitom pros Venuši o požehnání.

třetí

4. dubna 2011 v 16:36
Řecké kouzlo lásky

Budeš potřebovat: kotlík nebo hrnec, červenou stuhu, bobkový list, mouku, kousek oblečení tvého vyvoleného
Jak na to: Nejprve si sežeň kousek z oblečení kluka, po kterém toužíš. Není to úplně snadný úkol, ale možná se ti nepozorovaně podaří ustřihnout třáseň z jeho šály nebo mu utrhnout knoflík z kabátu. Až nějakou takovou věc budeš mít, pusť se do kouzlení. Naplánuj si ho ale na dobu, kdy měsíc přibývá, ideálně co nejblíže k úplňku. Kotlík (případně obyčejný hrnec) omotej červenou stuhou a vhoď do něj několik bobkových listů, hrst mouky a kousek oblečení tvého vysněného kluka. Vše zapal a počkej, až z toho bude jen prach. Ten pak vezmi a potři s ním práh nebo dveře od domu tvého vyvoleného. Musíš to ale stihnout ještě tu noc poté, co jsi všechno spálila. Při potírání opakuj následující zaklínadlo:
Měsíční bohyně,
dobrá a všemocná,
tento muž nechť srdcem svým
ke mně zahoří.

druhé

4. dubna 2011 v 16:36
Přivolej si kluka, kterého miluješ

Budeš potřebovat: sůl
Jak na to: Posyp práh vašeho bytu solí a mysli při tom na kluka, kterého miluješ. Představuj si, jak těmi dveřmi prochází, jak stojí na prahu. Tento rituál podnikej každý den alespoň po dva týdny. Tvůj vyvolený si tě najde a brzy stane na vašem prahu.

první

4. dubna 2011 v 16:35
Získej srdce toho, po kom toužíš

Budeš potřebovat: svíčka, papír, fixy nebo pastelky
Jak na to: Zapal svíčku. Vezmi si kousek papírku tak 3x3 cm a na něj nakresli srdce. Střed vybarvi červeně, a pak do středu napiš jméno osoby, kterou miluješ. Celou dobu na ni mysli a vybavuj si ji. Mysli na to, jak jeho srdce má zaplát láskou k tobě. Nakonec papírek 3x polib a pak spal. Poté vyslov 3x toto zaříkadlo:
Ohni, ty kdož zdola přicházíš,
přines mi lásku, co znám,
ať mé srdce žhne a svítí,
přines lásku k nám,
brzy přijde den,
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ!