rozhovor se mnou

26. srpna 2011 v 20:03 |  O Whiite Night

Dovolila jsem si udělat sama se sebou rozhovor...

a jak to dopadlo,....Autorka blogu byla trošku zaskočená:

Uj,....já? no jo, takže já jsem člověěk x)
.......ženskýho pohlaví

- aoutorka blogu - Whiite Night
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proč ste blog založila? Mno, víte já jsem měla už sedm blogů před tímto, a dvacet jedna za jeho poslední pauzou, takžee, jaksy newěděla jsem co od života chci.
Proč jste ho potom na dva měsíce blog (za)meškávala? Jak říkám, rozhodovala jsem se, o tom, očem bych chtěla psát tehdá jsem ještě měla tolik zájmů. To je tak když člověk neví, co chce od života!
Fandíte Justinovy? Hh, to je otázka mne pokládána dosti často, mno,....fandím, to zase né, ale nevadí mi! tk bych to asi definovala!
Co disney stár? Jejda, tou sem se chtěla stát jako malá, né mám k nim kladný ztah, ale Fox kid / Jetix / Disney Chanel, už doma nemám, čas od času ale najdu něco na netu.
A,...teď doopravdy, co zbožňujete nejvíc, na svémm životě, něco bez čeho by jste nemohla žít? Hudbu!!
Cože,....to jsme netušily, mno a co vás k ní dovedlo? Já, to kkonkrétně neřeknu miluju jí už od dětství. Skoušela jsem různé taneční styly, ale Hip-hop zvítězil.
No,... tedy jinak jak ste se ocitla uprostřed dění? Jak říkam chodila jsem do tanečků. Pak to vedlo do kampanely, tisí-cero zborů, a na sólovou dráhu v lidové škole.
Co vikonáváte za aktivity spojené s hudbou? Já zpívám, tančím, poslouchám jí, a snažím se jí i vytvářet.
Co bude dál s blogem? Blog, plánuji nadále vést, možná už né tak pravidelně přece jenom, na druhém, stupi je to těší!
Plánujete se stát čím? Ouu,..na tuto otázku ještě odpověď neznám, ale ráda hraju, zpívám, jo-a taky píšu příběhy, se kterých se snažím upaplat knížky x-)
Takže tedy, čím? Zpěvačkou nebo Herečkou, či spisovatelkou? Já- doopravdy newím, to se zeptejte vědmi!
Aha, dobrá, a váše největší tužba z dětství-povolání? Já jsem si přála otevřít krámek z názvem Ediklos, ve kterém bych prodávala všechny věci, spojené magii.
Wow, takže žádne princezny? Ne,...ty jsem ze srdce nenáviděla,...začaly mi být sipatické až v Osmy a to všichni říkaly, že jsem na ně moc stará.
Aha,....tk to je vše! O.K

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 m-ry m-ry | E-mail | Web | 7. září 2011 v 18:33 | Reagovat

Ahoj Whii...to jsem já ta z blogu m-ry..:D..doufam ze jeste plati tvoje nabidka ze bys mi pomohla s nakejma vecma a tak:)

2 Whii Whii | E-mail | Web | 7. září 2011 v 19:00 | Reagovat

jasan x))) x))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama